Přeskočit na hlavní obsah

Lednové focení, část druhá

Toto je druhá část fotografií pořízená Lukášem Šimonkem, tentokrát z letenského parku a z parčíku za budovou bývalých lázní u Strossmayerova náměstí. Ačkoli jsem zásadně proti vandalismu, kterým podle mě grafitti (a to především na zdech krásného zrekonstruovaného parku) určitě je, jako prostředí na fotky vypadá kontrast posprejovaných zdí a břečťanu moc hezky.

Komentáře

 1. Moc Ti to sluší, líbí se mi hlavně ty dvě "černobílé" a především ta s deštníkem :) ... hmm na deštník mám pořád takové divné vzpomínky od toho víkendu :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, ty černobílé mám taky nejraději :).
   To mi ten večer něco uniklo? :D Jaké divné vzpomínky? :D

   Vymazat
  2. vždycky si vybavím, jak si někdo dá deštník do krku a on se otevře... :D

   Vymazat
  3. Jo tohle :D. To už dává smysl :D. Tak přesně tohle ta fotka evokovat neměla :D.

   Vymazat
 2. znovu krasne foto ,tie ciernobiele aj ked ciernobiele niesu su zaujimave ,velmi ti to pristanie 1*
  PS-tesim sa na dalsie foto

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :). Ještě bude následovat jedna várka a pak už se budu muset nechat nafotit znovu :).

   Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Wave Gotik Treffen 2014 - část první

Před několika dny jsem si splnila sen a vydala jsem se s Markem na německý Wave Gotik Treffen, což je, pokud vím, největší gothic festival v Evropě. Měla jsem v úmyslu napsat normální článek, ale jen popis příjezdu a hotelu mi zabral půl stránky, proto jsem ho zase smazala a raději se inspirovala u Ophelie a připravila článek ve formě deníku v bodech.
A jsme tu :)
A few days ago my dream came true - me and Marek had been at Wave Gotik Treffen (the biggest gothic festival in Europe, I think). I don't want to do any long translation, I'll write just the main facts.

Lednové focení, část první

Před pár dny mi fotograf Lukáš Šimonek nabídl focení. Už dlouho jsem nic podobného nedělala a tak jsem se této nabídky hned chytila a již za pár dní jsme se vydali na fotografickou procházku. Původně jsme měli v úmyslu fotit v přírodě na sněhu, ovšem přes víkend sníh roztál, proto jsme plány změnili a rozhodli se pro omšelé městské prostředí. Nejprve jsme začali v podzemních chodbách na Vltavské. Je to malá síť liduprázných, špinavých chodeb, které dnes využívají jen bezdomovci. Naštěstí byla taková zima, že jsme žádného nepotkali. Dále jsme pokračovali na Letnou, ke kyvadlu, ale to už musím rozdělit do dalšího postu.

Zpět k Vánocům

Já vím, že počasí venku právě nepřeje vánočním náladám, ale konečně se mi dostaly do rukou vánoční fotky. Naše letošní Vánoce byly ve znamení kabelek a knih. Kabelky jsem původně chtěla  nafotit, ale nakonec jsem se rozhodla je přidat jako větší outfitový post, až všechny postupně vezmu do společnosti. Naproti tomu knihy jsem nafotila hned. Letos se u nás rozdalo celkem čtrnáct knih, z toho osm jsem dostala já. Nějakou tu knihu najdu pod stromečkem každý rok, ale v takovém počtu naposled ještě na základce. Dostala jsem tři povídkové, dva romány, jednu dokumentární, jeden komiks a jednu v angličtině. Také tak rádi dostáváte knihy? Miluji vůni nových knih :). Škoda jen, že kvůli učení se na zkoušky teď nemám na čtení dostatek času. (Marek říká, že zním jako Hermiona :D).

I know that the weather outside is not exactly in the Christmas mood, but I finally got into hands some Christmas photos. Our Christmas this year was in name of handbags and books. Firstly I'd like to shot handbags,…