Střihoruký Edward

Jelikož mi odtud nepochopitelně zmizel jeden článek, dávám ho sem znovu.

Nikdy jsem neměla příliš v oblibě trika s potisky, ale v poslední době jsem po nich sem tam začala pokukovat. Málo který potisk mě zaujme natolik, abych ho chtěla mít na sobě, ovšem v Anglii na mě ze všech obchodů a stánků útočila trika tak pěkná, že jsem nemohla odolat a musela si alespoň jedno pořídit. Jelikož miluji filmy Tima Burtona a to především ty starší, když jsem narazila na tílka se Střihorukým Edwardem, jedno jsem si musela pořídit. Střihoruký Edward je jednou z mých nejoblíbenějších filmových postav a to zdaleka nejen kvůli Johny Deppovi, který ho hraje. Díky jeho vytahanému tvaru je velice příjemné, pohodlné a cítím se v něm uvolněně. Takového oblečení moc nemám a přitom je tak praktické. Tričko s Edwardem (u tohoto spojení se vždy zarazím a říkám si co je špatně - tak hlavně neplést Edwardy :D) se tedy rychle stalo jedním z mých nejoblíbenějších.Obojek se třemi kruhy je také novinka z Anglie (Camdenu)


Obrázek na tričku je nejspíše vyleptán Savem, nebo to tak alespoň vypadá. Černé bohužel neměli, ale kupodivu mi to ani moc nevadí. Alespoň mezi vším ostatním vynikne.

Komentáře

 1. Parádne O_O A sluší :)
  Ja som trička s potlačou tiež veľmi nezvykla, lebo no..nevedela som zohnať s takou, aby sa mi páčili. Potom som dostala od priateľa z Londýna tričko Siouxsie and the Banshees a minule som si kúpila nejaké hurley tričko s peknou potlačou. Ale toto..och, také by som tiež chcela. A farba je dobrá, takú by som kľudne tiež brala. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :). Já bych zase brala tričko se Siouxie :).

   Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Wave Gotik Treffen 2014 - část první

Lednové focení, část první

Zpět k Vánocům