Přeskočit na hlavní obsah

Střihoruký Edward

Jelikož mi odtud nepochopitelně zmizel jeden článek, dávám ho sem znovu.

Nikdy jsem neměla příliš v oblibě trika s potisky, ale v poslední době jsem po nich sem tam začala pokukovat. Málo který potisk mě zaujme natolik, abych ho chtěla mít na sobě, ovšem v Anglii na mě ze všech obchodů a stánků útočila trika tak pěkná, že jsem nemohla odolat a musela si alespoň jedno pořídit. Jelikož miluji filmy Tima Burtona a to především ty starší, když jsem narazila na tílka se Střihorukým Edwardem, jedno jsem si musela pořídit. Střihoruký Edward je jednou z mých nejoblíbenějších filmových postav a to zdaleka nejen kvůli Johny Deppovi, který ho hraje. Díky jeho vytahanému tvaru je velice příjemné, pohodlné a cítím se v něm uvolněně. Takového oblečení moc nemám a přitom je tak praktické. Tričko s Edwardem (u tohoto spojení se vždy zarazím a říkám si co je špatně - tak hlavně neplést Edwardy :D) se tedy rychle stalo jedním z mých nejoblíbenějších.Obojek se třemi kruhy je také novinka z Anglie (Camdenu)


Obrázek na tričku je nejspíše vyleptán Savem, nebo to tak alespoň vypadá. Černé bohužel neměli, ale kupodivu mi to ani moc nevadí. Alespoň mezi vším ostatním vynikne.

Komentáře

 1. Parádne O_O A sluší :)
  Ja som trička s potlačou tiež veľmi nezvykla, lebo no..nevedela som zohnať s takou, aby sa mi páčili. Potom som dostala od priateľa z Londýna tričko Siouxsie and the Banshees a minule som si kúpila nejaké hurley tričko s peknou potlačou. Ale toto..och, také by som tiež chcela. A farba je dobrá, takú by som kľudne tiež brala. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :). Já bych zase brala tričko se Siouxie :).

   Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Wave Gotik Treffen 2014 - část první

Před několika dny jsem si splnila sen a vydala jsem se s Markem na německý Wave Gotik Treffen, což je, pokud vím, největší gothic festival v Evropě. Měla jsem v úmyslu napsat normální článek, ale jen popis příjezdu a hotelu mi zabral půl stránky, proto jsem ho zase smazala a raději se inspirovala u Ophelie a připravila článek ve formě deníku v bodech.
A jsme tu :)
A few days ago my dream came true - me and Marek had been at Wave Gotik Treffen (the biggest gothic festival in Europe, I think). I don't want to do any long translation, I'll write just the main facts.

Lednové focení, část první

Před pár dny mi fotograf Lukáš Šimonek nabídl focení. Už dlouho jsem nic podobného nedělala a tak jsem se této nabídky hned chytila a již za pár dní jsme se vydali na fotografickou procházku. Původně jsme měli v úmyslu fotit v přírodě na sněhu, ovšem přes víkend sníh roztál, proto jsme plány změnili a rozhodli se pro omšelé městské prostředí. Nejprve jsme začali v podzemních chodbách na Vltavské. Je to malá síť liduprázných, špinavých chodeb, které dnes využívají jen bezdomovci. Naštěstí byla taková zima, že jsme žádného nepotkali. Dále jsme pokračovali na Letnou, ke kyvadlu, ale to už musím rozdělit do dalšího postu.

Zpět k Vánocům

Já vím, že počasí venku právě nepřeje vánočním náladám, ale konečně se mi dostaly do rukou vánoční fotky. Naše letošní Vánoce byly ve znamení kabelek a knih. Kabelky jsem původně chtěla  nafotit, ale nakonec jsem se rozhodla je přidat jako větší outfitový post, až všechny postupně vezmu do společnosti. Naproti tomu knihy jsem nafotila hned. Letos se u nás rozdalo celkem čtrnáct knih, z toho osm jsem dostala já. Nějakou tu knihu najdu pod stromečkem každý rok, ale v takovém počtu naposled ještě na základce. Dostala jsem tři povídkové, dva romány, jednu dokumentární, jeden komiks a jednu v angličtině. Také tak rádi dostáváte knihy? Miluji vůni nových knih :). Škoda jen, že kvůli učení se na zkoušky teď nemám na čtení dostatek času. (Marek říká, že zním jako Hermiona :D).

I know that the weather outside is not exactly in the Christmas mood, but I finally got into hands some Christmas photos. Our Christmas this year was in name of handbags and books. Firstly I'd like to shot handbags,…