Přeskočit na hlavní obsah

Autumn Witch

To, že je chalupa Markovi rodiny skvělým místem k focení jsme věděli dávno. Teprve teď jsme však překonali lenost, dovezli si foťák a oblečení a čtyři dny naplnili pořizováním fotek. Konečně jsem se dostala k protřídění a zmenšení alespoň prvních z nich, které se nesou v lehce sněhurkovsko-čerodějnickém tónu :D.

Mimochodem, zaregistrovala jsem se na Instagram (Moipersonne) a Lookbook (Moi Personne), kde si mě můžete najít. V souvislosti s tím jsem se rozhodla opět se pokusit o překládání článků do angličtiny, zatím alespoň těch kratších.

The cottage of Mark's family is a wonderful place for photoshooting, we knew it a long time ago but we didn't do it until now. We brought a camera, clothes, and were shooting for four days. I finally singled out the first of them, which are Snow White-witch-like :D.

By the way, I've registered on Instagram (Moipersonne) and Lookbook (Moi Personne) where you can find me. In this context I have decided to to try again on translating articles into English, at least the shorter of them.Komentáře

  1. *__________* to jsou úplně úžasně perfektní fotky !!! nádherná sukně, make-up, všechno <3

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Wave Gotik Treffen 2014 - část první

Před několika dny jsem si splnila sen a vydala jsem se s Markem na německý Wave Gotik Treffen, což je, pokud vím, největší gothic festival v Evropě. Měla jsem v úmyslu napsat normální článek, ale jen popis příjezdu a hotelu mi zabral půl stránky, proto jsem ho zase smazala a raději se inspirovala u Ophelie a připravila článek ve formě deníku v bodech.
A jsme tu :)
A few days ago my dream came true - me and Marek had been at Wave Gotik Treffen (the biggest gothic festival in Europe, I think). I don't want to do any long translation, I'll write just the main facts.

Lednové focení, část první

Před pár dny mi fotograf Lukáš Šimonek nabídl focení. Už dlouho jsem nic podobného nedělala a tak jsem se této nabídky hned chytila a již za pár dní jsme se vydali na fotografickou procházku. Původně jsme měli v úmyslu fotit v přírodě na sněhu, ovšem přes víkend sníh roztál, proto jsme plány změnili a rozhodli se pro omšelé městské prostředí. Nejprve jsme začali v podzemních chodbách na Vltavské. Je to malá síť liduprázných, špinavých chodeb, které dnes využívají jen bezdomovci. Naštěstí byla taková zima, že jsme žádného nepotkali. Dále jsme pokračovali na Letnou, ke kyvadlu, ale to už musím rozdělit do dalšího postu.

Zpět k Vánocům

Já vím, že počasí venku právě nepřeje vánočním náladám, ale konečně se mi dostaly do rukou vánoční fotky. Naše letošní Vánoce byly ve znamení kabelek a knih. Kabelky jsem původně chtěla  nafotit, ale nakonec jsem se rozhodla je přidat jako větší outfitový post, až všechny postupně vezmu do společnosti. Naproti tomu knihy jsem nafotila hned. Letos se u nás rozdalo celkem čtrnáct knih, z toho osm jsem dostala já. Nějakou tu knihu najdu pod stromečkem každý rok, ale v takovém počtu naposled ještě na základce. Dostala jsem tři povídkové, dva romány, jednu dokumentární, jeden komiks a jednu v angličtině. Také tak rádi dostáváte knihy? Miluji vůni nových knih :). Škoda jen, že kvůli učení se na zkoušky teď nemám na čtení dostatek času. (Marek říká, že zním jako Hermiona :D).

I know that the weather outside is not exactly in the Christmas mood, but I finally got into hands some Christmas photos. Our Christmas this year was in name of handbags and books. Firstly I'd like to shot handbags,…