Autumn Witch

To, že je chalupa Markovi rodiny skvělým místem k focení jsme věděli dávno. Teprve teď jsme však překonali lenost, dovezli si foťák a oblečení a čtyři dny naplnili pořizováním fotek. Konečně jsem se dostala k protřídění a zmenšení alespoň prvních z nich, které se nesou v lehce sněhurkovsko-čerodějnickém tónu :D.

Mimochodem, zaregistrovala jsem se na Instagram (Moipersonne) a Lookbook (Moi Personne), kde si mě můžete najít. V souvislosti s tím jsem se rozhodla opět se pokusit o překládání článků do angličtiny, zatím alespoň těch kratších.

The cottage of Mark's family is a wonderful place for photoshooting, we knew it a long time ago but we didn't do it until now. We brought a camera, clothes, and were shooting for four days. I finally singled out the first of them, which are Snow White-witch-like :D.

By the way, I've registered on Instagram (Moipersonne) and Lookbook (Moi Personne) where you can find me. In this context I have decided to to try again on translating articles into English, at least the shorter of them.Komentáře

  1. *__________* to jsou úplně úžasně perfektní fotky !!! nádherná sukně, make-up, všechno <3

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Wave Gotik Treffen 2014 - část první

Lednové focení, část první

Zpět k Vánocům