Přeskočit na hlavní obsah

More autumn essencesTyto fotky jsou v podstatě dovětkem k fotkám předcházejícím. Chtěli jsme zachytit víc míst a když už jsme to vezli, tak také více oblečení :D. Na prvních fotkách je vnitřní strana zdi zahrady, na dalších starý holubník. Hrozně se mi líbí ten břečťan, mochyně (rostlina s lampiony), kamenné zdi a staré dřevo. Není to největší umění, teprve se s Markem učíme fotit, ale myslím, že je v tom alespoň část podzimní atmosféry, která v té době byla. A také část místa, které bychom si chtěli zapamatovat.

These photos are essentially a postscript to the previous pictures. We wanted to capture more places and ( because we were here by car), more clothes as well :D. In  the first pictures, there is the interior wall of the garden, other photos show the old dovecote. I really like the ivy, Physalis (plant with lampions), stone walls and the old wood. It's not the greatest art, we are just learning to shoot with Mark, but I think there's at least some autumnal atmosphere, which at that time was. Also some part of the place that we want to remember.
Komentáře

  1. Po dlouhé době jsem se sem podíval. A rovnou Ti musím pochválit fotky, obzvlášť tu první - tam Ti to velmi sluší:-).

    OdpovědětVymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Wave Gotik Treffen 2014 - část první

Před několika dny jsem si splnila sen a vydala jsem se s Markem na německý Wave Gotik Treffen, což je, pokud vím, největší gothic festival v Evropě. Měla jsem v úmyslu napsat normální článek, ale jen popis příjezdu a hotelu mi zabral půl stránky, proto jsem ho zase smazala a raději se inspirovala u Ophelie a připravila článek ve formě deníku v bodech.
A jsme tu :)
A few days ago my dream came true - me and Marek had been at Wave Gotik Treffen (the biggest gothic festival in Europe, I think). I don't want to do any long translation, I'll write just the main facts.

Lednové focení, část první

Před pár dny mi fotograf Lukáš Šimonek nabídl focení. Už dlouho jsem nic podobného nedělala a tak jsem se této nabídky hned chytila a již za pár dní jsme se vydali na fotografickou procházku. Původně jsme měli v úmyslu fotit v přírodě na sněhu, ovšem přes víkend sníh roztál, proto jsme plány změnili a rozhodli se pro omšelé městské prostředí. Nejprve jsme začali v podzemních chodbách na Vltavské. Je to malá síť liduprázných, špinavých chodeb, které dnes využívají jen bezdomovci. Naštěstí byla taková zima, že jsme žádného nepotkali. Dále jsme pokračovali na Letnou, ke kyvadlu, ale to už musím rozdělit do dalšího postu.

Zpět k Vánocům

Já vím, že počasí venku právě nepřeje vánočním náladám, ale konečně se mi dostaly do rukou vánoční fotky. Naše letošní Vánoce byly ve znamení kabelek a knih. Kabelky jsem původně chtěla  nafotit, ale nakonec jsem se rozhodla je přidat jako větší outfitový post, až všechny postupně vezmu do společnosti. Naproti tomu knihy jsem nafotila hned. Letos se u nás rozdalo celkem čtrnáct knih, z toho osm jsem dostala já. Nějakou tu knihu najdu pod stromečkem každý rok, ale v takovém počtu naposled ještě na základce. Dostala jsem tři povídkové, dva romány, jednu dokumentární, jeden komiks a jednu v angličtině. Také tak rádi dostáváte knihy? Miluji vůni nových knih :). Škoda jen, že kvůli učení se na zkoušky teď nemám na čtení dostatek času. (Marek říká, že zním jako Hermiona :D).

I know that the weather outside is not exactly in the Christmas mood, but I finally got into hands some Christmas photos. Our Christmas this year was in name of handbags and books. Firstly I'd like to shot handbags,…