Přeskočit na hlavní obsah

Everything changes

Můj život se v posledních dnech téměř dramaticky změnil. Od jara 2012, kdy jsem odmaturovala, jsem nedělala téměř nic. Nedostala jsem se na takovou školu, na kterou bych chtěla, a tak jsem skončila na pomaturitním studiu angličtiny a to bylo jaksi vše. Teď jsem konečně nastoupila na vysokou školu, takže kdo chodíte na filosofickou fakultu UK, můžete mě tam potkat. Navíc jsem konečně sehnala menší brigádu - takže jsem celý týden ve škole až do večera a v pauzách mezi přednáškami chodím venčit buldočku Amélku (což je brigáda sice drobná, ale neúnavná a asi jediná, kterou bych stihla). Ve volném čase zatím hlavně spím - ta zlomová změna režimu mě vyčerpává. Doufám, že se to brzy srovná a já zase budu mít čas na blogování. Děkuji všem, kdo mi i přes mé prostoje zůstávají věrni, brzy tu určitě bude zase něco nového ke čtení :).

Shortly: my life has changed a few days ago. After one and half year, when I haven't done anything, I got into the university. I also got a small job - I walk the bulldog Amelie. All the time I'm at the school and in my free time I'm with Amelie. The rest of the time I sleep, because the abrupt change in mode exhausts me. I hope it will be better soon and I'll have time for blogging. Thanks to everyone, who stay faithful, soon there will be something new to read :).Dvě Instagramové fotky - protože být aktivní na Instagramu je pro mě momentálně mnohem jednodušší. První je s mou svěřenkyní Amélií, na druhé jsem se spolužačkou a spoluvenčitelkou Lilly v první školní den - pod cedulkou se jménem školy a s vínem během pauzy :).

Two Instagram photos - because to be active on Instagram is at the moment much easier for me. The first is with Amelie, on the other I'm with my friend and classmate Lilly on the first school day - under a sign with the name of the school and during wine break :).

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Wave Gotik Treffen 2014 - část první

Před několika dny jsem si splnila sen a vydala jsem se s Markem na německý Wave Gotik Treffen, což je, pokud vím, největší gothic festival v Evropě. Měla jsem v úmyslu napsat normální článek, ale jen popis příjezdu a hotelu mi zabral půl stránky, proto jsem ho zase smazala a raději se inspirovala u Ophelie a připravila článek ve formě deníku v bodech.
A jsme tu :)
A few days ago my dream came true - me and Marek had been at Wave Gotik Treffen (the biggest gothic festival in Europe, I think). I don't want to do any long translation, I'll write just the main facts.

Lednové focení, část první

Před pár dny mi fotograf Lukáš Šimonek nabídl focení. Už dlouho jsem nic podobného nedělala a tak jsem se této nabídky hned chytila a již za pár dní jsme se vydali na fotografickou procházku. Původně jsme měli v úmyslu fotit v přírodě na sněhu, ovšem přes víkend sníh roztál, proto jsme plány změnili a rozhodli se pro omšelé městské prostředí. Nejprve jsme začali v podzemních chodbách na Vltavské. Je to malá síť liduprázných, špinavých chodeb, které dnes využívají jen bezdomovci. Naštěstí byla taková zima, že jsme žádného nepotkali. Dále jsme pokračovali na Letnou, ke kyvadlu, ale to už musím rozdělit do dalšího postu.

Zpět k Vánocům

Já vím, že počasí venku právě nepřeje vánočním náladám, ale konečně se mi dostaly do rukou vánoční fotky. Naše letošní Vánoce byly ve znamení kabelek a knih. Kabelky jsem původně chtěla  nafotit, ale nakonec jsem se rozhodla je přidat jako větší outfitový post, až všechny postupně vezmu do společnosti. Naproti tomu knihy jsem nafotila hned. Letos se u nás rozdalo celkem čtrnáct knih, z toho osm jsem dostala já. Nějakou tu knihu najdu pod stromečkem každý rok, ale v takovém počtu naposled ještě na základce. Dostala jsem tři povídkové, dva romány, jednu dokumentární, jeden komiks a jednu v angličtině. Také tak rádi dostáváte knihy? Miluji vůni nových knih :). Škoda jen, že kvůli učení se na zkoušky teď nemám na čtení dostatek času. (Marek říká, že zním jako Hermiona :D).

I know that the weather outside is not exactly in the Christmas mood, but I finally got into hands some Christmas photos. Our Christmas this year was in name of handbags and books. Firstly I'd like to shot handbags,…