Přeskočit na hlavní obsah

Podzimní procházka


Asi každý si už všiml, že jsem mírně posedlá podzimem. Proto jsme si v jeden hezký den, v době kdy se veselý podzim pomalu začíná měnit v melancholickou pustotu, vypravili na procházku spojenou s focením. Jako každý podzim se u mě opět projevila touha po přírodnosti, tak jsem se rozhodla něco z této nálady zachovat na fotkách. Odložila jsem tedy většinu šperků, lak na nehty a metalické líčení a šlo se fotit. Tentokrát jsme se s Markem nepokoušeli o žádné velké umění, ale spíš o zachycení nálady v posledních barvách končícího podzimu.
S výsledkem jsem spokojená - a teď je nejvyšší čas dát podzimu sbohem, přírodnost si schovat na příští rok a vrhnout se na dokonale vyumělkovanou zimu :D.

I guess everyone had noticed that I'm slightly obsessed with autumn. That's why we went for a walk, connnected with photoshooting, in one sunny day, at a time when the cheerful autumn slowly beginning to change in a melancholic winter. Like every autumn I had the desire for naturalness and I decided to preserve a bit of this mood in the photos, so I left most of the jewelry, nail polish and metallic make-up at home. This time me and Marek didn't try to do any great art, but rather to capture the mood of the last colours of ending autumn.
I'm satisfied with the results - and now it's high time to say goodbye to autumn, to hide naturalness for the next year and pounce on a perfectly contrived winter :D.
Komentáře

  1. Moc krásné fotky, a i ty copánky! Nejlepší je ta nejvíce zblízka, to už chce kuráž takhle se fotit.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuju moc :). Taky jsem se tak nikdy nefotila :).

      Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Wave Gotik Treffen 2014 - část první

Před několika dny jsem si splnila sen a vydala jsem se s Markem na německý Wave Gotik Treffen, což je, pokud vím, největší gothic festival v Evropě. Měla jsem v úmyslu napsat normální článek, ale jen popis příjezdu a hotelu mi zabral půl stránky, proto jsem ho zase smazala a raději se inspirovala u Ophelie a připravila článek ve formě deníku v bodech.
A jsme tu :)
A few days ago my dream came true - me and Marek had been at Wave Gotik Treffen (the biggest gothic festival in Europe, I think). I don't want to do any long translation, I'll write just the main facts.

Lednové focení, část první

Před pár dny mi fotograf Lukáš Šimonek nabídl focení. Už dlouho jsem nic podobného nedělala a tak jsem se této nabídky hned chytila a již za pár dní jsme se vydali na fotografickou procházku. Původně jsme měli v úmyslu fotit v přírodě na sněhu, ovšem přes víkend sníh roztál, proto jsme plány změnili a rozhodli se pro omšelé městské prostředí. Nejprve jsme začali v podzemních chodbách na Vltavské. Je to malá síť liduprázných, špinavých chodeb, které dnes využívají jen bezdomovci. Naštěstí byla taková zima, že jsme žádného nepotkali. Dále jsme pokračovali na Letnou, ke kyvadlu, ale to už musím rozdělit do dalšího postu.

Zpět k Vánocům

Já vím, že počasí venku právě nepřeje vánočním náladám, ale konečně se mi dostaly do rukou vánoční fotky. Naše letošní Vánoce byly ve znamení kabelek a knih. Kabelky jsem původně chtěla  nafotit, ale nakonec jsem se rozhodla je přidat jako větší outfitový post, až všechny postupně vezmu do společnosti. Naproti tomu knihy jsem nafotila hned. Letos se u nás rozdalo celkem čtrnáct knih, z toho osm jsem dostala já. Nějakou tu knihu najdu pod stromečkem každý rok, ale v takovém počtu naposled ještě na základce. Dostala jsem tři povídkové, dva romány, jednu dokumentární, jeden komiks a jednu v angličtině. Také tak rádi dostáváte knihy? Miluji vůni nových knih :). Škoda jen, že kvůli učení se na zkoušky teď nemám na čtení dostatek času. (Marek říká, že zním jako Hermiona :D).

I know that the weather outside is not exactly in the Christmas mood, but I finally got into hands some Christmas photos. Our Christmas this year was in name of handbags and books. Firstly I'd like to shot handbags,…