Přeskočit na hlavní obsah

DIY ouija triko


Konečně se projevil další závan mé tvůrčí energie. Stejně jako minule jsem se pustila do malování na textil, tentokrát jsem si ale troufla na větší celek a už jsem jen neobtiskovala, ale opravdu malovala štětcem. Téma jsem měla promyšlené už dávno - na triku jsem zvěčnila spiritistickou desku pro kominikaci s duchy Ouija (existuje pro ni nějaké české slovo?).

Finally, there is the new product of my creative energy. Like last time, I began to paint on fabric, but now I've tried something bigger. This time I haven't just printed  but really painted with a brush. I had the topic of the picture on my mind for a long time ago - an Ouija board for communication with ghosts.


Potisk jsem si nejprve předkreslila světlou tužkou na oči a pak obtáhla neředěnou bílou barvou Neopaque. Po zaschnutí jsem barvu zažehlila a nakonec jsem odstříhla spodní lem, aby triko nebylo zbytečně dlouhé.
S finální podobou trika jsem spokojená, ani jsem nečekala, že se tolik povede. Mám teď chuť pomalovat celý šatník :).
A byla jsem nakupovat - konečně mám zase kožené kalhoty. Cítím se úplná :D.
And I was shopping - finally got back leather pants. I feel complete :D.


Komentáře

 1. luxusní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 2. to triko je super urobene ,sikulka a chvalim aj pekne foto

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :). Už se pokouším o další, tentokrát šněrovací :).

   Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Wave Gotik Treffen 2014 - část první

Před několika dny jsem si splnila sen a vydala jsem se s Markem na německý Wave Gotik Treffen, což je, pokud vím, největší gothic festival v Evropě. Měla jsem v úmyslu napsat normální článek, ale jen popis příjezdu a hotelu mi zabral půl stránky, proto jsem ho zase smazala a raději se inspirovala u Ophelie a připravila článek ve formě deníku v bodech.
A jsme tu :)
A few days ago my dream came true - me and Marek had been at Wave Gotik Treffen (the biggest gothic festival in Europe, I think). I don't want to do any long translation, I'll write just the main facts.

Lednové focení, část první

Před pár dny mi fotograf Lukáš Šimonek nabídl focení. Už dlouho jsem nic podobného nedělala a tak jsem se této nabídky hned chytila a již za pár dní jsme se vydali na fotografickou procházku. Původně jsme měli v úmyslu fotit v přírodě na sněhu, ovšem přes víkend sníh roztál, proto jsme plány změnili a rozhodli se pro omšelé městské prostředí. Nejprve jsme začali v podzemních chodbách na Vltavské. Je to malá síť liduprázných, špinavých chodeb, které dnes využívají jen bezdomovci. Naštěstí byla taková zima, že jsme žádného nepotkali. Dále jsme pokračovali na Letnou, ke kyvadlu, ale to už musím rozdělit do dalšího postu.

Zpět k Vánocům

Já vím, že počasí venku právě nepřeje vánočním náladám, ale konečně se mi dostaly do rukou vánoční fotky. Naše letošní Vánoce byly ve znamení kabelek a knih. Kabelky jsem původně chtěla  nafotit, ale nakonec jsem se rozhodla je přidat jako větší outfitový post, až všechny postupně vezmu do společnosti. Naproti tomu knihy jsem nafotila hned. Letos se u nás rozdalo celkem čtrnáct knih, z toho osm jsem dostala já. Nějakou tu knihu najdu pod stromečkem každý rok, ale v takovém počtu naposled ještě na základce. Dostala jsem tři povídkové, dva romány, jednu dokumentární, jeden komiks a jednu v angličtině. Také tak rádi dostáváte knihy? Miluji vůni nových knih :). Škoda jen, že kvůli učení se na zkoušky teď nemám na čtení dostatek času. (Marek říká, že zním jako Hermiona :D).

I know that the weather outside is not exactly in the Christmas mood, but I finally got into hands some Christmas photos. Our Christmas this year was in name of handbags and books. Firstly I'd like to shot handbags,…